У місті передбачили кошти на оплату тепла для бюджетних установ і населення
08 жовтня 2021 18:17 ЖКГ
У місті передбачили кошти на оплату тепла для бюджетних установ і населення У бюджеті міської територіальної громади Харкова передбачені кошти на оплату тепла для установ соціальної сфери і на те, щоб не підвищувати тарифи на послуги тепломереж для населення.

Сьогодні, 8 жовтня, відбулася селекторна нарада під головуванням Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова. У нараді, яка пройшла в режимі відеозв'язку, взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Представники великих українських міст обговорити питання щодо укладання договорів на поставку природного газу між ТОВ «Нафтогаз трейдинг» та бюджетними установами. 

Після наради Ігор Терехов зазначив, що у бюджеті міської територіальної громади Харкова передбачені кошти для установ соціальної сфери.

«Ми вже почали подачу тепла в заклади соціальної сфери, не чекаючи сьогоднішнього селектора, і будемо платити з бюджету, щоб дитячі садки, лікарні та школи були з теплом», - зазначив Ігор Терехов.

Також він повідомив, що з міського бюджету будуть частково дотувати різницю в тарифах для населення. Він підкреслив, що до кінця опалювального сезону тарифи на тепло і гарячу воду не підвищаться.

Ігор Терехов зазначив, що розуміє, наскільки важко багатьом людям в повному обсязі оплачувати послуги КП «Харківські теплові мережі».

«Я чітко дав комнаду ХТМ - не вести претензійну роботу, тому що люди платять в міру своїх можливостей. Хтось хворіє, рівень життя не такий високий, але поступово люди оплачують послуги, і я вдячний харків'янам за те, що так відповідально до цього підходять», - підкреслив секретар міськради.

Також він повідомив, що у планах міської влади - почати опалювальний сезон вчасно або, можливо, навіть раніше терміну, зважаючи на погодні умови. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини