У місті перевірили дотримання чистоти на території приватного сектора
19 червня 2017 13:36 ЖКГ
У місті перевірили дотримання чистоти на території приватного сектора Інспекція КП «Благоустрій» м. Харкова» сьогодні, 19 червня, перевірила дотримання чистоти і порядку на території приватного сектора в Новобаварському районі.

Сьогодні комунальники перевіряли приватний сектор по вул. Жутівській. Головне завдання працівників - перевірити благоустрій прибудинкової території і в разі виявлення порушення зобов'язати жителів навести там лад. Так, серед порушень правил благоустрою, що зустрічаються, - наявність будівельного або побутового сміття біля будинків, нескошена трава вище за 10 см, в тому числі амброзія, гілки та сухе листя, а також недоглянуті огорожі і фасади будинків.

Як зазначив начальник відділу контролю КП «Благоустрій» м. Харкова» Артем Вовченко, якщо будинок розташований на червоній лінії - це територія, де їздить громадський транспорт, то тут обов'язково повинна бути упорядкована місцевість: покошена трава, доглянутий фасад будинку і не повинно бути ніякого сміття.

Порушення фіксують уже в одному з перших будинків по вул. Жутівській - на прибудинковій території будівельне сміття і розібраний автомобіль. Мешканцям раніше було направлено попередження від інспекції, однак зауваження не виконано.

Як пояснила мешканка будинку Олена, повідомлення з попередженням загубилося, а завезти авто у двір складно технічно. Проте власник будинку пообіцяла прийняти всі зауваження до відома і виправитися. «Я прочитала Правила благоустрою міста і знаю, як все повинно бути. Ми всі зауваження візьмемо до уваги і виправимося, приберемо сміття і посадимо тут квіти».

Інспекція  для наведення ладу дала термін до п'ятниці і пообіцяла приїхати з повторною ревізією.

Через два будинки знову було виявлено порушення. «Тут було зафіксовано порушення Правил благоустрою міста та адміністративного кодексу - зберігання на прибудинковій території будівельних матеріалів. В даному випадку це пісок. Ми попросили мешканців упорядкувати прибудинкову територію до 20 червня», - зазначив Артем Вовченко.

Однак не всі жителі приватного сектора свідомі і реагують на приписи. Тільки за перший місяць літа на вул. Жутівській було складено сім адміністративних протоколів, які інспектори передали до адміністрації району, де буде прийнято рішення про накладення штрафу на порушників. На сьогоднішній день розмір штрафних санкцій коливається від 340 грн до 1360 грн.

За словами Артема Вовченка, кожен день Харків інспектують дев'ять патрулів від КП «Благоустрій» - один екіпаж на район. Перевіряють комунальники територію приватного сектора, будинків ОСББ, комерційних і приватних об'єктів міста. До подібних рейдів залучають також поліцію. Всього з початку року в Харкові було складено 380 адмінпротоколів, за якими накладено штрафів на суму 33 тис. 157 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини