У місті працює сервіс для підтримки молодих підприємців
15 листопада 2018 17:45 Місто
У місті працює сервіс для підтримки молодих підприємців На порталі «Підприємництво і споживчий ринок міста Харкова» функціонують і оновлюються затребувані серед харків'ян сервіси.

Про це сьогодні, 15 листопада, на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів міської ради повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

За її словами, один з сервісів - «Допомога підприємцю». Ним, в основному, користуються молоді люди, які звертаються з питаннями про те, як відкрити свій бізнес, як правильно скласти бізнес-план, зареєструвати підприємство. Консультацію можна отримати в онлайн-режимі двічі на тиждень.

Також на порталі працює майданчик «Бізнес-навігатор», на якому представлені міські підприємства малого, середнього та великого бізнесу, і можна отримати всю інформацію про їхню діяльність.

Крім того, цього року в тестовому режимі почав працювати електронний сервіс «Ярмарок вакансій».

«Він дуже затребуваний, оскільки спостерігається відтік кадрів на підприємствах. Завдяки інформації, яку вони розміщують, люди влаштовуються на роботу, і підприємства отримують нових співробітників. У цьому проекті ми тісно співпрацюємо з Молодіжною радою при Харківському міському голові, і самі беремо участь у ярмарках. З усією цією інформацією можна ознайомитися на нашому порталі», - зазначила Вікторія Китайгородська.

За її словами, також департамент тісно співпрацює з центром зайнятості. Зокрема, керівник відділу підприємництва департаменту входить до складу комісії, де підприємці захищають свої проекти і їм виділяються гроші для ведення бізнесу.

Директор департаменту зазначила, що в центрах надання адміністративних послуг можна отримати послугу з реєстрації бізнесу. Згідно з проведеним аналізом, у порівнянні з минулим роком кількість підприємств малого і середнього бізнесу в місті зросла.

Вікторія Китайгородська повідомила, що вся ця робота ведеться в рамках міської програми підтримки підприємництва, яка спрямована на забезпечення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, створення комфортного клімату для залучення інвестицій, спрощення системи отримання дозвільних документів і недопущення прийняття неефективних регуляторних актів.

З порталом «Підприємництво і споживчий ринок міста Харкова» можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини