У місті проходить перший міжнародний форум з розвитку міської інфраструктури
08 квітня 2021 12:41 Інфраструктура
У місті проходить перший міжнародний форум з розвитку міської інфраструктури Міжнародний форум «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст» проходить сьогодні, 8 квітня, у готелі «Kharkiv Palace».

Мета організаторів форуму - побудувати ефективну європейську інфраструктуру і покращивати транспортні потоки України. У ньому онлайн і оффлайн беруть участь представники центральних органів влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних фінансових організацій, дипломатичних місій та бізнесу.

Відкрив захід секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що такий форум проходить у Харкові вперше. За його словами, учасники заходу зможуть презентувати успішний досвід кожного міста, обговорити спільні проблеми, перспективи та можливості розвитку муніципальної інфраструктури.

«Харків поставив за мету - створити європейський вигляд міста і провести модернізацію в усіх сферах життя. Розвиток інфраструктури - одне з найбільш важливих питань, яке стоїть перед містами і країною в цілому. Нові тенденції, розширення партнерських зв'язків і ефективна комунікація з центральними органами влади сформують сприятливі умови для розвитку масштабних проєктів. Підтримка таких авторитетних партнерів, як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк та інших фінансових організацій - дуже важлива для нашої країни на шляху сталого розвитку та ефективного управління. Упевнений, що в рамках форуму буде багато цікавих дискусій. Успішної і плідної роботи!» - сказав секретар міської ради.

Також до заходу підключився онлайн заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Він нагадав, що в Україні діє програма президента «Велике будівництво», яка передбачає реновацію шкіл, дитячих садків, спортивних, культурних і соціальних об'єктів. За його словами, багато що вже реалізується, а в другій половині року планується розпочати реконструкцію обласних лікарень.

«Є такі флагманські проєкти, як Запорізький міст, який відкриється в цьому році, велика траса М-30, яку ми планує завершити до Дня незалежності.

У Харкові є свої великі проєкти - зоопарк, розвиток медицини. Багато проєктів реалізуються на умовах співфінансування з місцевою владою. Як я знаю, реконструкція приймальних відділень знаходиться на фінальному етапі. Також є проект «City Express», який ми почали реалізовувати в Києві, Дніпрі і зараз знаходимося на етапі передпроєктування з містом Харковом. Можливості є, адже держава вкладає в інфраструктуру. Наше завдання - відновити її і підтримувати у подальшому», - підкреслив Кирило Тимошенко.

Зазначимо, що в рамках форуму пройдуть такі панельні дискусії: «Розвиток муніципальної інфраструктури як запорука успішного майбутнього України», «Міжнародні програми як дієвий інструмент розвитку муніципальної інфраструктури», «Джерела фінансування розвитку муніципалітетів», «Перша національна панель індустріальних парків країни «Нова індустріалізація». 

Форум проходить за підтримки Харківської міської ради. З програмою заходу можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини