У місті проводять навчальний круглий стіл для підприємців, які співпрацюють з Китаєм
25 березня 2021 15:43 Міжнародне співробітництво
У місті проводять навчальний круглий стіл для підприємців, які співпрацюють з Китаєм Круглий стіл «Україна-КНР: міжкультурна та ділова комунікація» проходить у Харкові, у конференц-залі готелю «Аврора».

Як повідомили організатори, харківські підприємці активо співпрацюють із суб’єктами господарювання Китайської Народної Республіки, але для успішної взаємодії необхідно враховувати культурні відмінності двох держав, що суттєво впливають на бізнес-відносини. Тому було прийняте рішення провести круглий стіл для представників харківських підприємств та установ, які планують налагодити співробітництво з китайськими партнерами або вже працюють з ними.

У ході круглого столу, який пройде 25-26 березня, учасники обговорять історичні та культурні зв’язки України та Китаю, традиції та культуру сучасних китайців, діловий етикет громадян Китаю. Зокрема, учасники оволодіють такими практичними навичками, як складання візитівки, таймінг та динаміка перемовин з китайськими партнерами, сприйняття інформації від колег із КНР, особливості формування складу делегації для поїздки до Китаю тощо. В ході практичного заняття пройде традиційна чайна церемонія.

Лекторами виступають завідувачка міжнародного центру Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, гостьовий лектор Чжецзянського університету (КНР), автор курсу «Україна – Китай: історія взаємин» Любов Калашник та завідувачка кафедри східної мови Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, член Асоціації китаїстів України, автор курсу «Україна – Китай: міжкультурна комунікація» Наталя Руда. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини