У місті розповіли, які преференції дасть школярам «Картка харків'янина»
08 липня 2021 15:31 Місто
У місті розповіли, які преференції дасть школярам «Картка харків'янина» Перші анкети на отримання «Картки харків'янина» почали заповнювати цього тижня харківські школярі з батьками.

Про це сьогодні, 8 липня, повідомив журналістам керівник КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий.

За його словами, батькам з дітьми потрібно відповісти на питання і підписати згоду на обробку персональних даних.

При цьому школярі пільгових категорій отримають картки, які міститимуть інформацію про їхні додаткові соціальні гарантії.

Як повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець, міська рада підходила до створення картки таким чином, щоб кожному харків'янину було зручно нею користуватися. Крім того, що школярі зможуть використовувати карту замість «E-ticket», вона дасть їм багато інших переваг, а саме - соціальні ціни на деякі атракціони в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького, на морозиво, можливо, підручники або канцтовари, одяг, розваги тощо.

Павло Столбовий зазначив, що всі ці бонуси поки обговорюються, і пізніше повний перелік преференцій буде вказаний на сайті проєкту та в буклеті при видачі карти.

Він повідомив, що термін видачі карт не регламентований. Діти, яких зараз немає в місті, зможуть заповнити анкету, коли повернуться до Харкова. Планується, що ті, хто подасть свої дані оперативно, отримають карти 1 вересня, інші - пізніше.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини