У місті триває перевірка безпеки квест-кімнат
30 січня 2019 15:57 Місто
У місті триває перевірка безпеки квест-кімнат Перевірку ескейп-румів з сьогоднішнього дня, 30 січня, почали проводити у Київському районі.

Спеціальна комісія в складі представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Нацполіціі, Головного управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства, фіскальної служби, райадміністрації та інших структурних підрозділів оглянула приміщення з декількома квест-кімнатами на вул. Свободи. В ході перевірки було виявлено низку порушень.

Як повідомив головний державний інспектор Київського районного відділу ГУ ДСНС України Сергій Щербина, найгрубіші порушення полягають у тому, що шлях евакуації проходить через квест-кімнати, двері відкриваються не по шляху руху, немає табличок «Вихід», що світяться, для швидкого орієнтування в разі надзвичайної події. Можливо, спочатку це приміщення призначалося для інших потреб, тому встановлена ​​тут система пожежогасіння не відповідає його нинішньому призначенню. Крім того, в підвалі, де немає вікон і знаходяться люди, - повинна бути ​​приточно-витяжна система вентиляції, якої тут також немає.

Директор квест-проекту записав усі зауваження. Йому вручили лист, що містить основні вимоги пожежної безпеки, які він зобов'язався виконати. Також керівнику проекту вказали на недоліки в оформленні куточка споживача (потрібно пронумерувати і прошити книгу відгуків, а також вказати номери телефонів контролюючих органів для відвідувачів ескейп-румів).

Заступник голови Адміністрації Київського району з питань житлово-комунального господарства Ігор Дроботов повідомив, що всього в районі, за попередньою інформацією, працюють 10 квест-кімнат. Перевірити їх повинні до 8 лютого.

«Якщо у жителів району є інформація про роботу квест-кімнат, вони можуть повідомити про це в Адміністрацію Київського району. Основна мета перевірок - підказати, яким чином повинна бути організована робота, вказати на недоліки і надати час на їх усунення», - зазначив Ігор Дроботов.

Нагадаємо, що міська влада прийняла рішення перевірити рівень безпеки харківських квест-кімнат після січневої трагедії в Польщі, коли пожежа в квест-кімнаті забрала життя п'яти дівчат-підлітків, які святкували там день народження.

Вчора, 29 січня, комісія перевірила ескейп-руми в ТРЦ «Французький бульвар».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини