У місті видано понад 300 приписів щодо порушення правил утримання тварин
15 листопада 2018 16:58 Екологія
У місті видано понад 300 приписів щодо порушення правил утримання тварин Інспектори КП «Центр поводження з тваринами» з початку 2018 року видали понад 300 приписів та склали 67 адмінпротоколів за порушення міських правил благоустрою та утримання домашніх тварин.

Про це сьогодні, 15 листопада, повідомили в КП «Центр поводження з тваринами». Як зазначили на підприємстві, в місті бувають випадки, коли власники гаражних кооперативів, будмайданчиків, парковок для автомобілів, промислових підприємств і оптових баз допускають те, що на їх території мешкають бродячі собаки, підгодовуючи їх і не перешкоджаючи безконтрольному розмноженню.

Так, на території одного з АТП у пров. Роз'їзному жили собаки, і жителі мікрорайону звернулися до центру зі скаргою, що тварини нападають на людей. В результаті огляду підприємства інспектори виявили 10 бродячих собак. Керівник АТП відмовився вжити заходи з усунення порушень і був притягнутий до адміністративної відповідальності.

У Центрі поводження з тваринами нагадують власникам підприємств, що мають окрему територію в своєму користуванні, про необхідність дотримання правил утримання домашніх тварин, а також правил благоустрою Харкова. Згідно з правилами, сторожові собаки повинні утримуватися на прив'язі або у вольєрі, бути зареєстровані, стерилізовані і вакциновані проти сказу, а бродячі собаки - виловлені і поміщені у ветеринарну установу.

У разі виявлення факту порушення керівникам підприємств видається припис, і якщо в зазначений термін вони не виправлять ситуацію, їх притягнуть до адміністративної відповідальності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини