У місті відкрили ще одну зону відпочинку, де зможуть гратися діти з інвалідністю
09 червня 2021 20:43 ЖКГ
У місті відкрили ще одну зону відпочинку, де зможуть гратися діти з інвалідністю У дворі будинку по вул. Сергія Грицевця, 50 в Індустріальному районі відкрили сучасну зону для відпочинку, ігор і спорту.
З виконаними роботами ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. У дворі встановили легкоатлетичний комплекс, стрітбольний майданчик, два ігрові майданчики на піску для малюків і один великий комплекс на гумовому покритті для дітей старшого віку. Ним зможуть скористатися, зокрема, діти з обмеженими можливостями, які, наприклад, зможуть заїхати на карусель на візку. Також обладнали зону відпочинку з лавками.

Ігор Терехов повідомив, що подібні локації побудують по всьому місту. Мета такого проєкту - створити комфортні умови в спальних районах, щоб люди могли відпочивати біля будинку, а не чекати можливості, щоб поїхати на сучасні майданчики в один з центральних парків.

«Ми дуже старалися і зробили зону відпочинку не тільки для дітей, а й для дорослих. Тут можна займатися спортом, гратися і відпочивати. Першу таку локацію відкрили в Шевченківському районі. Загалом цього року планується побудувати близько 40 майданчиків, і підемо далі», - зазначив секретар міської ради.

Нагадаємо, що в планах міської влади - відкрити цього року по чотири подібні локації в кожному з дев'яти районів міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини