У місті вшановують медичних працівників
16 червня 2016 16:53 Суспільство
У місті вшановують медичних працівників Святкові заходи, присвячені Дню медичного працівника, проходять у районах міста Харкова.

Так, 15 червня працівників лікувальних установ вшановували в Індустріальному районі. Від імені голови районної адміністрації, депутатів обласної та міської рад медпрацівників привітала заступник голови районної адміністрації Олена Великанова. Вона подякувала медичним працівникам за їхню нелегку працю і побажала їм здоров'я і благополуччя. «Нехай ваш досвід і знання допомагають людям отримувати здоров'я, нехай ваша милосердна праця і безсонні ночі будуть щедро винагороджені. Даруйте людям віру у зцілення, терпимість і добро», - звернулася до медичних працівників заступник голови району.

Низка працівників медичних установ та колективи лікарень і поліклінік були нагороджені почесними грамотами та подяками Адміністрації Індустріального району. Привітали присутніх музичні і танцювальні колективи району, міста і області, лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів.

Святковий захід з нагоди Дня медичного працівника пройшов 16 червня і в Немишлянському (раніше - Фрунзенський) районі. 48 кращих представників медичної галузі були нагороджені почесними грамотами та подяками адміністрації району, Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України.

З вітальними словами до медичних працівників звернулися голова районної адміністрації Тетяна Топчій, представники обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, депутати міської ради. Дитячі творчі колективи підготували для медпрацівників святковий концерт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини