У місті встановлять меморіальну дошку загиблому воїну АТО
09 жовтня 2019 17:44 Місто
У місті встановлять меморіальну дошку загиблому воїну АТО Меморіальну дошку старшому солдату Івану Бєляєву, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, планується встановити на фасаді загальноосвітньої школи №111 (вул. Бучми, 18-д).

Таке рішення було прийнято сьогодні, 9 жовтня, на засіданні Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, яку провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Також меморіальні дошки встановлять на харківських будинках, де на початку 20 століття розташовувалися синагоги. Зокрема, таблички з'являться на будівлях у пров. Подільському, 12 та пров. Мордвинівському, 15. Ще одну пам'ятну табличку розмістять на фасаді будинку по вул. Громадянській, 11/13, де в кінці 19 століття машкала сім'я відомого харківського мецената, купця 1-ї гільдії Петра Бураса.

Також в ході засідання топонімічна комісія схвалила рішення про впорядкування назв зупинок громадського транспорту. Як зазначив відповідальний секретар комісії Олексій Хорошковатий, така робота проводиться раз на два роки - за цей час в місті з'являються нові зупинки, а деякі зі старих - перейменовуються. На сьогоднішній день таких об'єктів в Харкові 1408. Перелік нових назв зупинок буде затверджений на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини