У місті встановлюють диспенсери з пакетами для прибирання за собаками
28 жовтня 2019 13:24 Екологія
У місті встановлюють диспенсери з пакетами для прибирання за собаками Близько 100 диспенсерів із пакетами для прибирання за собаками встановили у дворах центральної частини Харкова.

Про це сьогодні, 28 жовтня, повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька. Сьогодні подібний пристрій також розмістили у дворі по вул. Чичибабіна, 8.

За словами директора центру, бокси встановлюють в рамках проєкту-переможця конкурсу на Бюджет участі, ініціатором якого є один з жителів міста. Виконавцем проєкту призначений Центр поводження з тваринами. Так, на замовлення підприємства підрядна організація виготовила і встановлює диспенсери з пакетами у дворах житлових будинків центру міста.

«Ми вирішили встановити подібні пристосування саме в центрі, тому що тут дуже щільна забудова будинків і мало місця для вигулу собак. Мета даного проєкту - підвищити культуру утримання домашніх тварин, оскільки дуже багато скарг надходить від харків'ян, особливо навесні, на те, що після собак на прибудинкових територіях залишається багато відходів життєдіяльності», - зазначила Юлія Цибулька.

За її словами, всього протягом місяця в Харкові планують встановити 350 диспенсеров. В залежності від того, чи будуть вони затребувані в центрі міста, приймуть рішення щодо встановлення їх і в інших районах. Раз на тиждень підрядна організація заправлятиме диспенсери пакетами. Всього одне пристосування вміщує до 100 пакетів.

Юлія Цибулька підкреслила, що дані пакети призначені виключно для збору відходів і не рекомендується використовувати для зберігання продуктів, оскільки вони токсичні.

Нагадаємо, що працівники КП «Харківзеленбуд» також встановлюють диспенсери для прибирання за собаками в парках, скверах і зонах відпочинку міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини