У місті завершують пуск тепла і перевіряють кожен будинок на наявність послуги
25 жовтня 2021 14:32 ЖКГ
У місті завершують пуск тепла і перевіряють кожен будинок на наявність послуги Завершити подачу теплоносія в усі житлові будинки Харкова планують у четвер, максимум у п'ятницю, 28-29 жовтня.

Про це сьогодні, 25 жовтня, повідомив журналістам генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, тепло подали в 6 200, або 99%, житлових будинків, 5 400 з яких перевірили вдруге. Гендиректор ХТМ зазначив, що нова практика дозволяє оперативно виявляти і усувати можливі дефекти.

«Ми подаємо теплоносій і наступного дня йдемо і перевіряємо наявність тепла в батареях у цьому домі, не чекаючи, поки нам напише споживач. Є графік подачі тепла і перевірок. По кожному будинку визначено відповідального робітника, який повинен перевірити подачу тепла і доповісти про ситуацію», - повідомив Василь Скопенко.

Він зазначив, що в разі виявлення дефектів роботи ведуться цілодобово, до повного їх усунення. Щодня в місті випускають повітря з системи приблизно в 300 будинках. На сьогодні залишилося ще близько 700 будинків, що займе приблизно два дні роботи. Також він повідомив, що у Київському районі, де традиційно виникають складнощі через старі мережі в центрі міста, зараз працюють бригади і з інших районів, де подачу тепла вже завершили.

Гендиректор «Харківських тепломереж» підкреслив, що торік на 12-й день пуску до тепла було підключено 75% житлових будинків.

Василь Скопенко також нагадав, що тарифи для населення в Харкові не підвищаться і залишаться на рівні 2019-2020 рр.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини