У Московському і Немишлянському районах вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
15 грудня 2020 09:28 Суспільство
У Московському і Немишлянському районах вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пройшли у Московському і Немишлянському районах.

У Немишлянському районі захід був організований біля пам'ятного знака на вул. Харківських Дивізій. У ньому взяли участь керівники райдержадміністрації, чорнобильці, представники організацій та установ. Учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС висловили подяку голова Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій і голова районної громадської організації «Ветерани війни - інваліди Чорнобиля» Володимир Білоєнко. Пам'ять загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання. Присутні поклали квіти до пам'ятного знаку.

Жителі Московського району зібралися біля пам'ятного знака «Захисникам Вітчизни». За багаторічну громадську діяльність, вагомий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди 34-тої річниці чорнобильської катастрофи заступник голови районної адміністрації В'ячеслав Акімов вручив Почесну грамоту Харківської міської ради активному члену Московської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Миколі Силці.

Крім того, голова асоціації «Чорнобильці - ветерани МВС» Олександр Полянський вручив нагрудний знак учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС Олександрові Зінченку. Присутні вшанували пам'ять померлих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до монументу.

Довідка. Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. 10 листопада 2006 року Указом Президента України був встановлений День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини