У Московському районі почали заміну теплотраси
28 травня 2014 13:36
У Московському районі почали заміну теплотраси У Харкові проходить підготовка до опалювального сезону 2014-2015 років.
Зокрема, працівники КП «Харківські теплові мережі» почали заміну теплотраси в Московському районі по пр. Тракторобудівників, 83є, яка прослужила понад 40 років. Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, в 1960-х роках труби прокладали за старими технологіями, ізолюючи мінеральною ватою, а зараз при їх монтажі використовують енергозберігаючі технології. 

Як розповів гендиректор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв, на даній ділянці взимку сталося дев'ять аварій. Тому, щоб жителі 607-го мікрорайону Салтівського житлового масиву, яких обслуговує теплотраса, більше не відчували незручностей, металеві трубопроводи опалення будуть замінені на сучасні з ізоляцією пінополіуретаном, а труби гарячого водопостачання замінять на пластикові. За словами гендиректора, нова теплотраса прослужить понад 35 років і не піддасться зовнішній корозії. Крім того, в нових трубах вода не остигатиме і мешканцям будинків не доведеться її спускати до потрібної температури. 

Також у Харкові розпочався перший етап реконструкції котельні по вул. Миру, 74а. Як повідомив Сергій Андрєєв, на сьогоднішній день там встановили сучасні теплообмінники та насоси гарячого водопостачання. За його словами, проведені комунальниками роботи поліпшать тепловіддачу і знизять тепловтрати. Другий етап реконструкції передбачає заміну котлів. Всього за рахунок установки енергозберігаючого обладнання торік вдалося зекономити понад 1 млн куб. м газу. 

Гендиректор підприємства підкреслив, що роботи з підготовки до опалювального сезону «ХТМ» проводять у рамках інвестиційної програми модернізації тепломереж за рахунок оборотних коштів. Зараз за послуги тепло- та гарячого водопостачання сплатив 91% городян, тому всі роботи проводяться у строк згідно з графіком. 

Зазначимо, що на підготовку до опалювального сезону планують використати близько 100 млн грн, понад 55 млн з яких буде направлено на заміну трубопроводів. 

Довідка. На сьогоднішній день КП «ХТМ» підготувало до майбутнього опалювального сезону 46 з 241 квартальних і локальних котелень, 30 з 290 центральних та індивідуальних теплових пунктів, 148 км з 1601 км теплових мереж в двотрубному обчисленні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини