У Московському районі відсвяткували День учителя
29 вересня 2020 16:59 Освіта
У Московському районі відсвяткували День учителя Урочистості, присвячені Дню працівників освіти, відбулися сьогодні, 29 вересня, у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості.

На захід були запрошені педагоги Московського району. З професійним святом їх привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«З Днем вчителя! Я не випадково сказав: «З Днем вчителя», хоча це свято називається зараз трохи не так. Але для нас, батьків, які довіряють вам найдорожче, своїх дітей, ви завжди залишаєтеся вчителями - людьми, які вчать їх життя, дають їм знання, передають частинку душі. Я знаю, скільки сил і терпіння доводиться вам витрачати на ваших учнів. Ми всі пам'ятаємо свого першого вчителя, класного керівника і завжди згадуємо їх з теплом, з усвідомленням того, що вони вклали в нас душу, дали той багаж знань, який дав нам путівку в життя. Здоров'я вам, благополуччя, душевної рівноваги!» - сказав Ігор Терехов.

Кращим вчителям Московського району перший віце-мер вручив Подяки міського голови та Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради.

В якості музичного подарунка перед педагогами виступив дует «Nayavu» у складі заслужених артистів України Яна Костирка і Наталії Шкурко.

Зазначимо, що в Московському районі працюють понад 2 тис. педагогічних працівників, які навчають 25 тис. школярів, 8,5 тис. вихованців дитсадків і 5 тис. дітей, займаються на різних гуртках і секціях.

Довідка. День працівників освіти відзначається в Україні в першу неділю жовтня згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини