У Московському районі виявили випадок сказу у кішки
19 листопада 2015 14:46 Суспільство
У Московському районі виявили випадок сказу у кішки Ветеринари виявили сказ у кішки з приватного сектора в Московському району.

Про це сьогодні, 19 листопада, повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, тварина померла, не проявляючи ознак хвороби, тому господарі вирішили дізнатися причину у ветеринарного лікаря.

«Кішка не вела себе агресивно, нікого не покусала, не подряпала, жила в умовах приватного будинку. Вона померла за один день, господарі віднесли її до ветеринара, там тварину обстежили і виявили сказ. Ще трьох кішок, які проживають у цьому ж будинку, відразу ж прищепили. Сім'я проходить профілактичні лікування», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона підкреслила, що у встановленому законом порядку в приватному секторі Московського району і частині Фрунзенського району - на вулицях Якіра, Котовського, Академіка Павлова, Лесі Українки, пр. Московському - оголошено карантин. Зараз ветеринари обходять приватні будинки в радіусі карантинної зони і пропонують прищепити тварин.

Віце-мер звернулася до харків'ян із проханням стежити за своїми тваринами, обстежити їх у ветеринарів і зробити щеплення. Крім того, якщо у когось виникли сумніви стосовно свого здоров'я або стану домашнього вихованця, краще проконсультуватися з фахівцями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини