У Московському районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
25 квітня 2019 15:36 Суспільство
У Московському районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Мітинг-реквієм в пам'ять про загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС пройшов сьогодні, 25 квітня, біля пам'ятного знака «Захисникам Вітчизни» в Московському районі.

У заході, приуроченому до 33-й річниці ліквідації аварії на ЧАЕС, взяли участь ветерани-чорнобильці, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» Московського району Дмитро Моргун, заступник голови районної адміністрації Юлія Жаркова, представники соціальних служб та жителі району.

Юлія Жаркова від імені Харківського міського голови і глави району висловила подяку ліквідаторам аварії і побажала їм здоров'я і благополуччя.

«Всі ви - ті, що вижили в тих страшні умовах і заплатили своїм здоров'ям за чисте небо над нашими головами, заслужили повагу, шану і подяку суспільства. Тільки завдяки вам ми сьогодні живемо, ростимо дітей, радіємо весні і життю! І нехай ті страшні події, через які вам довелося пройти, ніколи більше не повторяться на нашій землі!» - сказала заступник глави району.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали до монумента квіти.

Також представникам районної організації «Союз Чорнобиль України» були вручені подяки Адміністрації Московського району за сприяння в ліквідації аварії на ЧАЕС та наданні допомоги громадянам, які постраждали від ядерного вибуху.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини