У Московському районі вшанували пам'ять воїнів-визволителів
07 травня 2019 17:35 Суспільство
У Московському районі вшанували пам'ять воїнів-визволителів Мітинг-реквієм напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся сьогодні, 7 травня, біля братнього військового поховання на кладовищі №3 по вул. Академіка Павлова.

Також пам'ятні заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над фашизмом пройшли біля  бюсту Героя Радянського Союзу Петра Широніна та пам'ятного знака Захисникам Вітчизни.

У мітингах взяли участь ветерани війни, керівництво Адміністрації Московського району, представники підприємств, організацій та установ, школярі та жителі району.

Присутні поклали до пам'ятних знаків квіти і вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Школярі запустили в небо символ миру - зграю голубів.

Голова районної адміністрації Олег Товкун привітав усіх присутніх з прийдешнім святом і подякував ветеранам за їхні мужність і героїзм. «Ми ніколи не повинні забувати про ті героїчні подвиги, які здійснили наші батьки, діди і прадіди в ім'я свободи і мирного життя майбутніх поколінь. Ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі мільйонів людей. І обов'язок нашого покоління - навчити своїх дітей любити Батьківщину і бути готовими постояти за неї так, як це робили ви! Ваш подвиг навіки залишиться в історії людства!» - підкреслив глава району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини