У неділю відбудеться благодійний забіг
21 травня 2021 14:05 Спорт
У неділю відбудеться благодійний забіг Благодійний забіг «Біжимо разом» відбудеться у місті 23 травня.

Як повідомили у Департаменті у справах сім`ї, молоді та спорту, захід проводиться з метою придбання обладнання для інклюзивного тренажерного залу і створення можливостей для людей з інвалідністю займатися спортом і вести здоровий спосіб життя.

За словами організаторів, на сьогодні у Харкові немає жодного спеціалізованого тренажерного залу для людей з інвалідністю, який був би архітектурно доступним і мав спеціальні універсальні тренажери. Тому через відсутність спеціальних умов більшість тренажерних залів відмовляють людям з особливими потребами в можливості тренуватися. 

«Любов до спорту - важлива цінність, яка об'єднує багатьох людей. Люди з інвалідністю також люблять і прагнуть займатися спортом. Це необхідно для їхньої реабілітації та підтримки фізичної форми. Заняття в тренажерному залі також дуже важливі для професійних спортсменів-паралімпійців й включені в їхній робочий графік», - зазначили у департаменті. 

Місце проведення забігу: Білгородське шосе, 1 (Велоцентр). Дистанція - 5 км.

Початок – о 10:00.

Сума стартового благодійного внеску до 23 травня складає 200 грн, у день забігу – 300 грн. 

Зареєструватись та отримати додаткову інформацію про захід можна тут.

Зазначимо, забіг проводиться за ініціативою Благодійного фонду «Соціальне місто» спільно з Харківським обласним благодійним фондом «Соціальна Служба Допомоги» та громадською організацією «Креавіта» за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини