У неділю відбудеться III Харківський напівмарафон
21 березня 2019 10:48 Спорт
У неділю відбудеться III Харківський напівмарафон Третій Харківський напівмарафон «Kharkiv Half Marathon-2019» відбудеться 24 березня в центрі Харкова.

За словами організаторів, учасникам доведеться пробігти дві дистанції на вибір: класичний напівмарафон (21,097 км) і 5 км.

Маршрут напівмарафону: пр. Науки - перехрестя пр. Науки та вул. Новгородської - вул. Новгородська - перехрестя вул. Новгородської і вул. Юрія Шевельова - вул. Новгородська - перехрестя вул. Новгородської і пр. Науки - пр. Науки - перехрестя пр. Науки з вул. Ахсарова та вул. Дерев'янка (розворот) - пр. Науки - пр. Науки, 4 (медуніверситет). За таким маршрутом учасникам належить пробігти два кола. Старт і фініш забігу - біля Харківського національного медичного університету.

Видача стартових пакетів відбудеться 23 березня з 12:00 до 18:00 у конференц-залі готелю «Національ» (пр. Науки, 21), а також в день забігу з 8:00 до 9:30 біля ХНМУ. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особистість, і медичну довідку або страховку для учасників напівмарафону.

Початок забігу - о 10:00.

Зазначимо, на сьогоднішній день для участі в напівмарафоні (21,097 км) вже зареєструвалося 589 осіб, на дистанції 5 км - 153. Вік учасників - від 14 років.

Реєстрація на напівмарафон триватиме до 22 березня, з докладною інформацією про забіг і реєстрацію можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини