У Немишлянському районі відкриють новий дитячий майданчик
18 серпня 2016 11:36 Суспільство
У Немишлянському районі відкриють новий дитячий майданчик Новий дитячий ігровий майданчик монтують сьогодні, 18 серпня, у дворі будинку по Салтівському шосе, 256.

Майданчик складається з балансира, гойдалки, гірки, тенісного столу і пісочниці. Як повідомила начальник ділянки №57 Немишлянського району КП «Жилкомсервіс» Наталія Куценко, двір оточує велика кількість багатоповерхівок, де живе багато дітей, тому була потреба в ще одному дитячому майданчику, і з проханням встановити його жителі звернулися до голови районної адміністрації Тетяни Топчій.

«У нас тут проводиться комлексний благоустрій двору. Висадили квітники, поставили садово-паркові скульптури для дітей - їхніх улюблених мультиплікаційних героїв, побудували майданчик для проведення свят, плануємо відремонтувати внутрішньоквартальні дороги», - повідомила Наталія Куценко.

Всього на території дільниці №57 цього року встановлять чотири дитячих ігрових і два спортивних майданчики. А в цілому в Харкові в 2016 році планується встановити 300 дитячих та спортивних майданчиків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини