У Новобаварському районі реконструюють найбільший шкільний стадіон у Харкові
26 липня 2017 14:32 Освіта
У Новобаварському районі реконструюють найбільший шкільний стадіон у  Харкові Реконструкція найбільшого стадіону міста триває в Харківській загальноосвітній школі №28, яка знаходиться на вул. Минайленка, 61.

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко під час ознайомлення з ремонтними роботами, загальна площа стадіону становить близько 5 тис. кв. м. На цій території облаштують волейбольний та баскетбольний майданчики, сучасне футбольне поле, бігові доріжки, а також встановлять тенісний стіл.

На сьогоднішній день у школі №28 навчається близько 1 тис. дітей. Відкриття стадіону планується до 1 вересня.

За словами директора департаменту, в Новобаварському районі реконструюють ще один масштабний об'єкт - стадіон Харківської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Там будуть облаштовані два сучасних футбольних поля, а також тренерська кімната з душовими і туалетами.

На сьогоднішній день сучасні стадіони реконструйовані в 40 загальноосвітніх закладах Харкова, і до нового навчального року їх буде вже 55.

Крім того, цього року місто вперше почало будувати стадіони в дитячих садках. Так, за словами Ольги Деменко, уже в жовтні 2017 року в п'яти дошкільних установах Харкова з'являться сучасні стадіони.

«Ми їх обладнаємо міні-футбольним полем, ігровим майданчиком, майданчиком з дитячими світлофорами і дорожніми знаками для вивчення правил дорожнього руху. Ті дитячі садки, де буде відкритий сучасний стадіон, стануть опорними дошкільними закладами району, на базі яких проходитимуть районні змагання для малюків і займатимуться вихованці інших садків», - підкреслила Ольга Деменко.

Цього року стадіони для дошкільнят планують відкрити в Московському, Київському, Шевченківському, Немишлянському і Слобідському районах. За словами директора департаменту, вже наступного року вони з'являться і в інших районах Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини