У Новобаварському районі увічнили пам'ять загиблого воїна-афганця
12 грудня 2018 16:15 Суспільство
У Новобаварському районі увічнили пам'ять загиблого воїна-афганця Меморіальну дошку Володимиру Каменєеву, загиблому на війні в Афганістані, встановили сьогодні, 12 грудня, на фасаді Харківської гімназії №39, де він навчався.

У церемонії відкриття взяли участь представники Адміністрації Новобаварського району, Спілки ветеранів Афганістану, військові, однокласники воїна-інтернаціоналіста, батьки, а також учні та вчителі навчального закладу.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували пам'ять загиблого воїна хвилиною мовчання. Школярі виступили з музично-літературною композицією.

Довідка. Володимир Каменєв народився і виріс у Харкові. Після закінчення школи №39 працював слюсарем на «Харківському заводі тракторних і самохідних шасі». В Афганістані служив у 317-му гвардійському парашутно-десантному полку 103-ї повітряно-десантної дивізії. Володимир Каменєв взяв участь у 30 операціях, нагороджений медаллю «За відвагу» і посмертно - орденом Червоної Зірки. Загинув 2 квітня 1984 року при виконанні бойового завдання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини