У Новобаварському району усунули десятки пошкоджень на мережах водопостачання
14 вересня 2022 17:34 ЖКГ
У Новобаварському району усунули десятки пошкоджень на мережах водопостачання Ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» з початку місяця ліквідували 38 аварійних ситуацій на мережах, упорядкували 24 оглядові колодязі та відновили три вуличні колонки у Новобаварському районі.

Зокрема, вчора, 13 вересня, аварійники завершили усунення нештатних ситуацій на водоводах по вул. Дмитрівській та пр. Ново-Баварському, а також провели ремонтні роботи на п'яти оглядових колодязях. Сьогодні, 14 вересня, бригади планують відновити водопостачання мешканцям вул. Конторській та вул. Тимірязєва/Архангельської.

Як повідомив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж Євген Сальков, ремонти на трубопроводах проводять комплексно – із заміною технічно зношеної запірної арматури та перевіркою чи встановленням пожежних гідрантів.

«Оперативно реагуємо на всі заявки харків'ян, проводимо реставрацію вводів та контролюємо функціонування водорозбірних колонок. Виконуємо планові ремонти та перекладки на зовнішніх мережах, а також поточні, що виникають. Одним словом, продовжуємо докладати максимум зусиль, щоб у наших споживачів не було проблем із водопостачанням», - наголосив Євген Сальков.

За інформацією підприємства, учора, 13 вересня, бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 10 пошкоджень на водоводах і упорядкували дев'ять оглядових колодязів, а сьогодні запланували відремонтувати ще 10 дефектних ділянок водоводів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини