У новому сезоні проекту «Я ЗМОЖУ!» навчатимуться бальної хореографії й танцям на льоду
26 листопада 2014 13:48 Місто
У новому сезоні проекту «Я ЗМОЖУ!» навчатимуться бальної хореографії й танцям на льоду Реєстрація учасників на другий сезон соціального спортивного проекту «Я ЗМОЖУ!» стартує 15 грудня.

Як повідомив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров, на цей раз учасники проекту змагатимуться в категоріях і минулого сезону, і в нових. Кількість учасників у всіх категоріях буде обмежено.

Метою змагань у категорії «Біг» буде пробіг дистанції 10 км на Харківському міжнародному марафоні 11 квітня 2015 року. Протягом всього проекту спортсмени готуватимуться до цього забігу, десять з них зможуть взяти участь у марафоні безкоштовно.

У категорії «Схуднення» в проекті візьмуть участь 6 фітнес-клубів, які відберуть по 10 учасників серед жінок і серед чоловіків. Таким чином, змагання проходитимуть не тільки між конкурсантами, а й серед фітнес-клубів.

Як зазначив Олексій Чубаров, цікавою стане категорія «CrossFit», яка полягає у виконанні комплексу спортивних вправ за максимально короткий час. Кожен фітнес-клуб візьме в цій категорії по 15 конкурсантів. В ході проекту щотижня в кожному клубі буде вибувати по одному учаснику.

Категорія «Зимові види спорту» стане цікавою для бажаючих виконати танець на льоду. Протягом 3-х місяців досвідчені педагоги будуть тренувати 5 пар.

Остання категорія - «Танцювальна». Протягом проекту 10 пар будуть вчитися бальної хореографії.

«У проекті може взяти участь кожен бажаючий, але ми будемо відбирати учасників, проводити з ними співбесіду, оскільки кількість місць для участі у проекті обмежена. Ті, хто не потрапить в проект, зможуть тренуватися в групах учасників за відповідними категоріями. Ми не будемо брати професійних спортсменів. Наша мета - допомогти людям зробити перші кроки в спорті», - підкреслив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу.

Для участі у проекті «Я ЗМОЖУ!» необхідно зареєструватися: заповнити заявку на участь і підписати угоду про відповідальність. Для цього необхідно приїхати за адресою: пл. Конституції, 7, 1-й пов., к. 11 (ст. м. «Радянська»), при собі потрібно мати паспорт. Реєстрація для участі в проекті триватиме до 15 січня 2015 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини