У парку Горького відкрилася фотовиставка, присвячена визволенню Харкова
22 серпня 2020 14:54 Місто
У парку Горького відкрилася фотовиставка, присвячена визволенню Харкова Відкриття традиційної виставки світлин старого Харкова відбулося сьогодні, 22 серпня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Як повідомив співорганізатор виставки Габріел Михайлов, експозиція працюватиме до 22 вересня. Цього року вона присвячена 77-ій річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників, і тому більшість знімків - це світлини воєнних років.

«Це наша давня традиція - проводити виставку напередодні річниці визволення Харкова. Ми знаємо, що у цієї виставки є свої відвідувачі, які з року в рік приходять сюди, щоб побачити частину історії нашого міста. Це складний, суперечливий і трагічний період. Але в той же час - це роки подвигу і мужності, які ми шануємо і сьогодні», - сказав Габріел Михайлов.

Він зазначив, що 90% фото - це знімки періоду 1941-1943 років. Кожен з них унікальний. Їх придбрали у вітчизняних та зарубіжних архівах. Багато фото з приватних колекцій, які купувалися на аукціонах по всьому світу.

Крім знімків воєнного Харкова є сучасні фото, зроблені в останні роки співорганізатором виставки Володимиром Бисовим, їх небагато, але вони чітко демонструють основні перетворення в місті.

Всього експозиція складається з понад 250 світлин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини