У парку Горького відкрилася новорічна ялинка
29 грудня 2013 11:23
У парку Горького відкрилася новорічна ялинка Урочисте відкриття новорічної ялинки і будиночка Діда Мороза пройшло в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького увечері суботи, 28 грудня.

На головній сцені для відвідувачів парку проходили театралізовані вистави та виступи творчих колективів. У Розважальному центрі відбулися святкові ранки з Дідом Морозом, Снігуронькою та їх казковими помічниками.

Протягом дня діти залишали для Діда Мороза листи біля закритої хатинки, і до вечора набралося кілька пачок послань від дітвори.

У фіналі вистави на сцені Дід Мороз разом з маленькими гостями парку запалив вогні на головній ялинці парку Горького. До будиночка Діда Мороза вишикувалася довга черга дітей, охочих розповісти вірш, заспівати пісню і поділитися своїми бажаннями. Кожен маленький відвідувач отримав від Діда Мороза солодощі.

У концерті на головній сцені виступив ансамбль барабанщиків з неоновими інструментами і вокальна група «Універ».

У фіналі свята герої мультфільму «Мадагаскар», Сніговики і Дід ​​Мороз з Снігуронькою закружляли маленьких харків'ян у хороводі навколо ялинки.

Нагадаємо, в новорічну ніч в парку Горького пройде святкування, присвячене зустрічі Нового року. При цьому всі атракціони будуть працювати до 5:00 1 січня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини