У перинатальному центрі відкриють нове відділення
07 грудня 2016 16:07 Медицина
У перинатальному центрі відкриють нове відділення Сучасне реанімаційне відділення для надання невідкладної допомоги передчасно народженим дітям з низькою вагою планують відкрити у міському перинатальному центрі у наступному 2017 році.

Про це сьогодні, 7 грудня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

За його словами, в перинатальному центрі працюють відділення інтенсивної терапії, відділення для новонароджених з неврологічними захворюваннями, відділення патології з боксами для інфекційних хворих. Також зараз в центрі є так звані реанімаційні ліжка, а скоро з'явиться і реанімаційне відділення. Для надання невідкладної допомоги передчасно народженим дітям будуть застосовувати нове, більш потужне медобладнання з урахуванням всіх сучасних світових технологій.

«Ми до цього йшли рік за роком. У відділенні будуть використовувати сучасну апаратуру. Там будуть встановлені спеціальні кувези, відкриті реанімаційні системи, дихальне обладнання, системи, які будуть відслідковувати стан дитини», - повідомив Юрій Сороколат.

Також він зазначив, що в місті є спеціальний автомобіль, який з будь-якого пологового будинку може доставити в перинатальний центр дитину, яка народилася з патологією і потребує невідкладної допомоги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини