У проекті «Я зможу!» продовжать участь 500 чоловік
09 листопада 2015 11:24 Суспільство
У проекті «Я зможу!» продовжать участь 500 чоловік За підсумками першого місяця, в соціальному спортивному проекті «Я зможу!» продовжать участь 500 із 1200 чоловік.

Як повідомили в Департаменті спортивних іміджевих проектів та маркетингу, багатьом учасникам довелося покинути проект, оскільки вони не пройшли відбір у своїх категоріях. Далі пройде ще два відбори, в яких визначаться фіналісти у всіх категоріях. Імена переможців проекту стануть відомі в грудні.

Подивитися випуски 3-го сезону проекту «Я зможу!» можна буде з 8 січня 2016 року по п'ятницях о 19:30 на телеканалі «TriolanInfo» і по суботах на офіційному каналі «Kharkiv sport city» на відеосервісі «Youtube».

Нагадаємо, що в 3-му сезоні учасники змагаються за перемогу в наступних категоріях: «Схуднення», «Crossfit», «Танці» (бальні, сучасні і танці на пілоні), «Скелелазіння», «Дзюдо», «Фехтування», «Танці на льоду». Також вперше була внесена категорія «Дитяча», яка складається з бальних і сучасних танців, плавання і стрибків у воду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини