У районах міста проходять передноворічні свята
25 грудня 2013 13:20
У районах міста проходять передноворічні свята У всіх районах Харкова напередодні Нового року проходять дитячі ранки та інші святкові заходи.

Так, новорічні ранки пройшли в кількох дитячих садках і школах Ленінського району. У кожному навчальному закладі голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв вручив учням 1-4 класів подарунки від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса. А в дитячих дошкільних установах з ініціативи Максима Мусєєва більше 3 тис. дітей отримали солодкі подарунки.
 
Святковий концерт, присвячений зустрічі Нового року, 24 грудня пройшов в Адміністрації Комінтернівського району. Ветеранів, учасників бойових дій в Афганістані, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС привітали голова Адміністрації Комінтернівського району Роман Веприцький, народний депутат України Анатолій Денисенко. Для гостей і співробітників адміністрації пройшов святковий концерт, підготовлений творчими колективами Харківського національного університету внутрішніх справ.

Крім того, в Орджонікідзевському районі на Свято-Олександрівській площі відбулося відкриття новорічної ялинки. У святі взяли участь більше тисячі жителів району. Діти мали можливість взяти участь у конкурсах і розгадати загадки від Діда Мороза та Снігуроньки, погратися і сфотографуватися з ростовими ляльками, покататися на поні та конях. Переможці конкурсів отримали призи та сувеніри.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини