У районах міста пройшли педагогічні конференції
30 серпня 2021 16:43 Освіта
У районах міста пройшли педагогічні конференції Серпневі конференції педагогічних працівників загальноосвітніх установ пройшли сьогодні, 30 серпня, в районах Харкова.

Традиційно педагоги підбили підсумки розвитку освіти у минулому навчальному році та обговорили пріоритетні напрямки роботи в майбутньому.

У конференціях взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який побажав вчителям успішного навчального року.

«Харків вважається інтелектуальною столицею України, і дуже хочеться втримати цю високу планку. 1 вересня школи відкриють двері, і я впевнений, що ми пройдемо цей навчальний рік на високому рівні.

Учитель - це покликання. Всі діти різні, кожна дитина зі своїми характером і особливостями, і ви, разом з батьками, формуєте гармонійну особистість. Добре, що є викладачі, які вкладають душу в дітей. Велике вам спасибі. А ми будемо робити все, щоб вчителі працювали і діти навчалися у комфортних умовах», - звернувся до педагогів Шевченківського району Ігор Терехов.

Нагадаємо, що з початку нового навчального року кожен педагогічний працівник отримуватиме надбавку за престижність праці на рівні не менше 15% від посадового окладу. 

Також Ігор Терехов ініціював підвищення розміру стипендій «Обдарованість» та «Кращий учень навчального закладу». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини