У районах міста відзначають День медпрацівника
18 червня 2015 18:17 Суспільство
У районах міста відзначають День медпрацівника Святкові заходи, присвячені майбутньому Дню медичного працівника, пройшли в Ленінському та Жовтневому районах.

У Ленінському районі святковий захід пройшов у Харківському академічному театрі музичної комедії. На захід були запрошені співробітники медичних установ Ленінського району та інших медустанов міста Харкова. Голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв привітав усіх присутніх з професійним святом, подякував за працю і відданість своєму обов'язку й вручив медикам Ленінського району почесні грамоти та подяки.

У Жовтневому районі святковий концерт для медпрацівників відбувся в Дитячій школі мистецтв ім. Леонтовича. Для тих, хто кожен день, надягаючи білий халат, невпинно бореться за здоров'я та життя людей, звучали привітання від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса, голови Адміністрації Жовтневого району Тетяни Цибульник. Кращим працівникам медичних установ району вручили почесні грамоти та подяки. Після цього для всіх присутніх пройшов святковий концерт, на якому виступили лауреати всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, учасники відомих телепроектів, учні студії «Старий цирк».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини