У саду Шевченка створюють нові фонтани, озеро і дитячий майданчик
05 квітня 2019 15:30 Місто
У саду Шевченка створюють нові фонтани, озеро і дитячий майданчик Реконструкція частини саду ім. Шевченко в районі фонтану «Каскад» і концертного залу «Україна» йде за графіком.

З ходом робіт сьогодні, 5 квітня, ознайомився перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

На «Каскаді» ведуться будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи. На майданчику перед спуском працюватимуть два фонтани, самі сходи облицюють гранітом, і по них вода не тектиме.

«Каскад» набуває нового вигляду. Крім того, там передбачений пандус для комфорту людей з інвалідністю та мам з колясками», - розповів Ігор Терехов.

В ході реконструкції розташування алей в саду зберегли незмінним, на частині з них встановили нові світильники. Перед концертним залом «Україна» поклали нову плитку, тривають роботи зі створення нового озера. Ігор Терехов зазначив, що при реконструкції застосовуються сучасні матеріали, велика увага приділяється якості робіт і організації обслуговування паркової зони.

Крім того, біля входу в сад ближче до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна ведеться будівництво сучасного дитячого майданчика з гумовим покриттям, а поруч буде створена спортивна зона.

«В цілому роботи йдуть відповідно до графіка і завдань, які ми ставили перед профільними департаментами та генпідрядником. Є певні недоліки, на які я вказав. Вони будуть відпрацьовані», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що міський сад ім. Шевченко реконструюють поетапно. Уже відкриті його частини, розташовані ближче до театру опери та балету і вздовж вул. Сумської.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини