У Салтівському районі навчатимуться онлайн близько 24 тисяч школярів
29 серпня 2022 12:47 Освіта
У Салтівському районі навчатимуться онлайн близько 24 тисяч школярів Щорічна педагогічна конференція, присвячена новому навчальному року, пройшла сьогодні, 29 серпня, у Салтівському районі.
У ній взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов.

Мер міста повідомив, що внаслідок ворожих обстрілів у районі різною мірою зруйновано понад 70% навчальних закладів. Природно, що з метою безпеки відновити в Харкові офлайн-навчання не можна, тому діти отримуватимуть освіту дистанційно.

«Війна не дає нам перейти до нормального навчання. Особливо у Салтівському районі. Незважаючи на все, що відбувається, ви з честю виконуєте свою роботу. Вам дуже тяжко. Я розумію ваш настрій і дуже прошу перетерпіти та витримати. Все залежить від кожного з нас, нашого бажання, волі, характеру та прагнення. Вам вдасться зробити так, щоб наші діти здобули гідну освіту, тим більше, що за підсумками ЗНО цього року 45 учнів Салтівського району здобули найвищий бал. Дуже дякую за вашу роботу!» - звернувся до педагогів міський голова.

Також він повідомив, що у Харкові в повному обсязі виплачується заробітна плата працівникам освіти, охорони здоров'я та комунальних служб.

Зазначимо, що всього у Салтівському районі - 83 навчальні заклади. У 2022/2023 навчальному році у школах навчатиметься 23,7 тис. школярів (майже на 1,1 тис. учнів менше, ніж торік), з них - близько 1,5 тис. учнів перших класів. Освітній процес забезпечуватимуть понад 2 тис. освітян. 71% навчальних закладів у Салтівському районі (це 55 будівель) отримали пошкодження внаслідок російської агресії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини