У Шевченківському районі ремонтують мережі водопостачання
28 червня 2022 15:38 ЖКГ
У Шевченківському районі ремонтують мережі водопостачання Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району комплексу «Харківводопостачання» ремонтують трубопроводи холодної води.
Зокрема, ділянку пошкодженого обстрілом водоводу відновлюють на в'їзді Кузнецькому.

Як повідомив сьогодні, 28 червня, начальник Шевченківського району служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Цілогородцев, після прямого влучення снаряду трубопровід пошкодило у кількох місцях. Вчора ремонтники локалізували течу та усунули аварійну ситуацію з заміною 8 м мереж, а сьогодні впорядковують місце розриття та взяли в роботу другу зруйновану ділянку.

«Закінчили земляні роботи і вже ведемо зварювальні та відновлювальні. Намітили сьогодні завершити ремонт та відновити подачу води споживачам. Натомість пошкоджених чавунних труб проклали сучасні поліетиленові», - зазначив Андрій Цілогородцев.

Також, за його словами, у роботі знаходяться дві ділянки трубопроводу на вул. Буковій та по вул. 23 Серпня, а також ввід по вул. Цілиноградській. Роботи планується завершити сьогодні до комендантської години та одразу відновити подачу води. Андрій Цілогородцев наголосив, що після усунення аварійних ситуацій робітники одразу ж упорядковують місця розриття.

У КП «Харківводоконал» наголосили, що ремонтні роботи на зовнішніх мережах водопостачання ведуться у всіх районах міста. Учора бригади комплексу «Харківводопостачання» ліквідували чотири пошкодження на ділянках трубопроводів і впорядкували вісім оглядових колодязів. Сьогодні вони планують реконструювати дев'ять пошкоджених ділянок водоводів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини