У школах Харкова триває реконструкція спортивних стадіонів
01 липня 2021 10:07 Інфраструктура
У школах Харкова триває реконструкція спортивних стадіонів 13 шкільних спортивних стадіонів заплановано реконструювати в Харкові 2021 року.

Сучасні багатофункціональні спортивні комплекси використовуватимуться для уроків фізкультури, командних ігор та індивідуальних занять, а після завершення навчального процесу на майданчиках зможуть займатися всі охочі.

Цього року оновити спортивні локації заплановано в школах №11, 15, 29, 41, 48, 63, 94, 154, 165, 171, гімназії №23 та ліцеї №141. Крім того, ремонтні роботи вже завершені в школі-інтернаті №14. В рамках реконструкції на стадіонах будуть облаштовані майданчики для гри в міні-футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, будуть встановлені силові тренажери і турніки для занять воркаутом, облаштовані бігова доріжка і стрибкова яма.

Також проводиться ремонт шкільних спортивних залів. Так, повна реконструкція спортзалу вже завершена в школі №132. Тепер школярі зможуть займатися гімнастикою, хореографією, скелелазінням, стрітворкаутом, командними іграми тощо. Цього року реконструкцію спортзалу також проведуть у гімназії №14.

Також проводиться реконструкція спортмайданчиків в дошкільних установах. Так, цього року буде проведена реконструкція в яслах-дитячому садку №143, де будуть облаштовані майданчик для гри в міні-футбол, стрітбол, волейбол, бадмінтон з покриттям зі штучної трави і огорожею навколо нього, стрибкова яма, асфальтована доріжка для бігу та їзди на самокатах, а також облаштовується зона зі світлофорами і дорожною розміткою для вивчення правил переходу пішоходами проїжджої частини, що дозволить більш якісно проводити заняття з дітьми.

Зазначимо, що реконструкція шкільних і дошкільних стадіонів проводиться в рамках міської комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Харкові, яка діє з 2012 року. За цей час було реконструйовано 117 шкільних і 17 дошкільних спортмайданчиків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини