У Слобідському районі прочистили понад 20 км каналізаційних трубопроводів
17 листопада 2023 14:27 ЖКГ
У Слобідському районі прочистили понад 20 км каналізаційних трубопроводів Бригади комплексу «Харківводовідведення» Слобідського району з початку року замінили 740 м колекторів, прочистили понад 20 км каналізаційних трубопроводів, а на 56 км провели плановий профілактичний огляд.

«На ділянці одночасно очищаємо три оглядові колодязі від предметів, які засмічують трубопроводи. Підприємство постійно прочищає стічні системи. Ми вже впорядкували 25 оглядових колодязів, замінили люки та плити перекриття», - розповів начальник районної експлуатаційної ділянки Віталій Пилипенко.

За його словами, у Слобідському районі було три прямі влучання ракетами в стічні мережі. Усі руйнування були усунені за короткий термін, попри значний обсяг пошкоджень.

«Наша служба виконує всі ремонти та заміни лише з попереднім налаштуванням перекачування стоків, без відключення послуги. Особливу увагу приділяємо своєчасній профілактиці магістральних трубопроводів. Ще раз хочеться нагадати харків'янам, що каналізація не повинна виконувати роль сміттєпроводу, адже сміття виводить з ладу всю систему, створюючи аварійні ситуації», - наголосив Віталій Пилипенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини