У Слобідському районі відкрили великий спортивно-ігровий майданчик
21 жовтня 2020 17:35 ЖКГ
У Слобідському районі відкрили великий спортивно-ігровий майданчик Спортивно-ігрову зону відкрили сьогодні, 21 жовтня, на пр. Льва Ландау, 6 у Слобідському районі.

Там побудували майданчик для гри в баскетбол, встановили тренажери, тенісні столи, а також два ігрових комплекси для дітей молодшого та старшого віку. Територію спортивно-ігрової зони упорядкували, зробили нові асфальтні доріжки і освітлення.

У відкритті майданчика взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що такі локації продовжать будувати в усіх мікрорайонах міста.

«Ми - люди справи. З ініціативи Геннадія Кернеса була розроблена спеціальна програма, яка передбачає встановлення дитячих і спортивних майданчиків. Я вдячний всій команді міського голови за роботу. На цьому ми не зупинимося, вже розроблені плани на наступний рік. Такі спортивно-ігрові зони дуже затребувані, тому що тут можна проводити час всією родиною», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, у 2020 році в Харкові, на території будинків комунальної форми власності, кооперативів та приватного сектора встановили понад 300 дитячих та 100 спортивних майданчиків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини