У список «Стрічки пам'яті» до 9 Травня внесли імена близько 2 тисяч харків'ян
10 травня 2021 16:13 Суспільство
У список «Стрічки пам'яті» до 9 Травня внесли імена близько 2 тисяч харків'ян До загальноміської акції «Стрічка пам'яті», яка проводилася в Харкові до Дня перемоги, приєдналися родичі близько 2 тис. харків'ян.

Нагадаємо, що напередодні 9 Травня міська влада звернулася до харків'ян з проханням заповнити «Стрічку пам'яті» прізвищами родичів, які своїми подвигами наближали День перемоги. З 8 по 11 травня списки героїв відображалися рядком, що біжить, в ефірі місцевих телеканалів, а також вчора ввечері транслювалися у вигляді лазерного шоу  на Меморіалі Слави.

Список заповнили імена харків'ян, які захищали і звільняли Україну, Харків під час Другої світової війни, а також тих, хто своєю самовідданою працею відновлював країну в повоєнні роки. Серед них ветерани війни, що дійшли до Берліна, Іван Алейников, Андрій Набоков, Микола Шарапов, визволителі Харкова Сергій Антонов, Єгор Литвиненко, Андрій Ігнатьєв, медпрацівникикі, що рятували життя солдатів, Алефтіна Коротаєва, Віталій Степанюк, Катерина Агаркова, ветерани праці Віра Привалова, Федір Алексєєв, Яків Баличев та ін.

З повним списком «Стрічки пам'яті» можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини