У стоматологічній поліклініці №7 з'явиться електронна реєстратура
09 лютого 2017 11:15 Медицина
У стоматологічній поліклініці №7 з'явиться електронна реєстратура У Харківській міській стоматологічній поліклініці №7 ведеться підготовча робота з впровадження електронної реєстратури.

У місті це буде перший досвід автоматизації процесу роботи реєстратури в комунальному стоматологічному медзакладі, який стане продовженням реалізованого в 2016 році в Харківській міській поліклініці №8 пілотного проекту «Електронна реєстратура для медустанов м. Харкова».

«Інформаційні технології знаходять широке поширення в різних сферах нашої життєдіяльності, і ми, стоматологи, не можемо залишатися поза цим процесом. Створення в поліклініці колл-центру з сучасною телефонією забезпечить можливість тримати всю логіку прийому дзвінків: постановку їх у чергу, переадресацію, використання ресурсу для формування багаторівневих черг. Все це дозволить реєстраторам і інформаторам реєстратури оперативніше виконувати свої функції, зробить їх спілкування з пацієнтами зручнішим і ефективнішим», - розповіла головний лікар стоматполіклініки №7 Наталія Удовиченко.

За її словами, запропоновані стоматполіклініці електронні сервіси, впровадження яких здійснить КП «Харківський інформаційний центр», дадуть пацієнтам можливість в режимі онлайн записуватися на лікарські прийоми і викликати лікаря додому.

Електронну реєстратуру медики розглядають як ефективний інструмент, що сприятиме поліпшенню якості обслуговування пацієнтів, дозволяє позбутися черг, упорядкувати прийом пацієнтів, призводить до економії часу, дозволяє оптимізувати роботу структурних підрозділів, управляти звітністю.

За словами Наталії Удовиченко, для впровадження електронної реєстратури в стоматполіклініці №7 кабінети оснащені комп'ютерною технікою, проводиться навчання реєстраторів і медпрацівників відділень, яким доведеться освоювати нове програмне забезпечення. Також створюється сайт поліклініки, який стане її основним інформаційним ресурсом і міститиме відомості про лікарів, їхні графіки прийому, про послуги, що надаються в медустанові. Тематичні рубрики сайту стоматологи мають намір наповнити корисними та актуальними матеріалами інформаційно-просвітницького характеру.

«Ми впевнені, що сервіси, які найближчим часом ми плануємо запропонувати нашим пацієнтам, будуть оцінені ними, а впроваджувані інформаційні технології привнесуть додатковий комфорт в наші взаємини на благо спільної мети - збереження стоматологічного здоров'я харків'ян. Для них ми працюємо цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні, і завжди готові надати стоматологічну допомогу найвищого рівня», - підкреслила Наталія Удовиченко.

Довідка. Харківська міська стоматологічна поліклініка №7 - сучасна медустанова, яка має вищу акредитаційну категорію, укомплектована сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати ефективні методи лікування. У медзакладі працює понад 180 медичних працівників.

У поліклініці є кабінет ургентної стоматологічної допомоги, який забезпечує цілодобове обслуговування пацієнтів. Харківський міський центр дитячої анестезіології в стоматології з денним стаціонаром, що діє при поліклініці, проводить лікування під наркозом дітей-інвалідів з важкими патологіями (в рік проліковують до 500 дітей з ДЦП, порушеннями діяльності нервової системи, іншими захворюваннями).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини