У тролейбусному депо №2 відбувся виїзний ярмарок вакансій
12 вересня 2019 16:37 Суспільство
У тролейбусному депо №2 відбувся виїзний ярмарок вакансій Для потенційних водіїв і кондукторів міських тролейбусів сьогодні, 12 вересня, провели екскурсію у КП «Тролейбусне депо №2».

Як повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, з КП «Тролейбусне депо №2» установа давно співпрацює в сфері підбору кадрів. Зокрема, з цим підприємством був організований перший в Україні «Ярмарок вакансій на колесах», а цього року на зворотному боці тролейбусного квитка була розміщена реклама з контактами Центру зайнятості. Сьогоднішній захід - це ще один пілотний проект, в якому беруть участь 20 осіб, які виявили бажання ближче познайомитися з роботою підприємства та професією водія тролейбуса.

«Наше головне завдання - якомога швидше знайти людині, що звернулася до нас, роботу. Для цього ми влаштовуємо і міні-ярмарки вакансій, в тому числі в онлайн-режимі, і проводимо різні акції, і ось екскурсію організували для потенційних працівників», - повідомив Володимир Міненко.

В ході екскурсії здобувачі відвідали ремонтний цех, де готують до виходу на маршрут тролейбуси, оглянули нові тролейбуси, які нещодавно надійшли до Харкова.

Директор КП «Тролейбусне депо №2» Дмитро Липовий зазначив, що в зв'язку з поповненням і оновленням рухомого складу сьогодні підприємству потрібні водії та кондуктори.

Нагадаємо, в рамках контракту з Європейським банком реконструкції та розвитку для депо закуплять 57 нових тролейбусів виробництва компанії «Богдан», п'ять з яких вже вийшли на маршрути міста.

«Цього місяця ми чекаємо ще 22 нових тролейбуси. Деякі з них будуть виведені на маршрути замість старого рухомого складу. Крім того, сьогодні в місті планують відкрити ще один маршрут - на Північну Салтівку, а також відновити маршрут №17 у селищі Жуковського, куди ми і розподілимо нові тролейбуси», - повідомив Дмитро Липовий.

Директор підприємства зазначив, що найближчим часом на роботу в депо планують прийняти 35-40 водіїв. Середня зарплата у них становить 10-12 тис. грн і більше, в залежності від стажу, кваліфікації тощо. Кондуктори отримують в середньому 8 тис. грн, і сьогодні в штат потрібно 20-25 таких працівників. За словами директора підприємства, зарплата співробітникам виплачується вчасно. Їм також надається безкоштовний проїзд у наземному міськелектротранспорті, а для працівників-жителів Харкова - 100%-ва пільга на оплату комунальних послуг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини