У Центрі поводження з тваринами стартує набір у Школу волонтерів
02 серпня 2019 14:47 Суспільство
У Центрі поводження з тваринами стартує набір у Школу волонтерів КП «Центр поводження з тваринами» оголошує другий набір у Школу волонтерів.

Про це повідомили на підприємстві. До участі в проекті запрошуються всі бажаючі, хто любить і допомагає тваринам. В програму навчання входить знайомство з історією та роботою центру, вивчення законодавства в сфері поводження з тваринами, принципів зоозахисної діяльності.

Запрошені лектори - фелинологи та кінологи - розкажуть слухачам школи про особливості порід кішок і собак, а ветеринари підприємства ознайомлять майбутніх волонтерів з правилами ветеринарного контролю за здоров'ям тварин.

Також в ході навчання учасники школи на практиці вивчать ази дресирування собак і познайомляться з проектами, які проводить Центр поводження з тваринами.

«Заняття в школі будуть цікавими тим, хто в майбутньому хоче стати кінологом або ветеринарним лікарем. Серед наших випускників є топові ветеринари та кінологи міста, що підтверджує серйозність школи як стартового майданчика не тільки в світ волонтерства, а й в професійну діяльність. Після Школи волонтерів є всі шанси реалізувати свої проекти та задуми на благо бездомних собак і кішок», - зазначили в центрі.

Заняття в школі тривають 5 тижнів і проходитимуть щосуботи з 10:00 до 14:00. По закінченню навчання слухачі складуть іспит і отримають сертифікати. Участь у проекті - безкоштовна.

Записатися в Школу волонтерів можна за телефонами: 754-97-12, (067) 920-79-04. Заняття почнуться в міру формування групи. Про дату початку навчання в центрі повідомлять додатково.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини