У ЦНАП роз'яснили, як отримати свідоцтво про народження та допомогу на дитину
21 квітня 2022 13:08 Суспільство
У ЦНАП роз'яснили, як отримати свідоцтво про народження та допомогу на дитину У Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова роз'яснили, як в умовах воєнного стану отримати свідоцтво про народження та подати документи для отримання допомоги при народженні дитини.

У ЦНАП зазначили, що поки що не можна оформити комплексну послугу «єМалятко», яка, крім іншого, передбачала отримання свідоцтва про народження дитини та надання заяви для призначення допомоги при народженні дитини.

Проконсультуватися з отримання свідоцтва про народження можна в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) за тел.:  (063) 054-76-23; (050) 036-80-39; (093) 274-70-37; (05745) 7-41-05. Також можна надіслати звернення на електронну пошту: [email protected].

Після отримання свідоцтва можна подати заяву на призначення допомоги при народженні, скориставшись електронним сервісом Міністерства соціальної політики України:  https://e-services.msp.gov.ua/. Для цього необхідно мати кваліфікований електронний підпис (КЕП), оформлений через застосунок «Дія» або банк.

Департамент соціальної політики Харківської міської ради рекомендує подавати заяву на призначення допомоги при народженні дитини за фактичним місцем перебування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини