У Жихорі відкрили сучасний шкільний стадіон
17 вересня 2021 20:17 Місто
У Жихорі відкрили сучасний шкільний стадіон Стадіон після реконструкції відкрили сьогодні, 17 вересня, у Харківській загальноосвітній школі №48 в Основ’янському районі.

На його території побудували сучасне футбольне поле, бігову доріжку, обладнали майданчики для гри в баскетбол і волейбол, встановили тренажери та тенісні столи.

У спортивному святі взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що на стадіоні зможуть тренуватися не тільки школярі, а й усі мешканці району.

«Я хочу, щоб в кожній школі були такі стадіони, щоб діти гармонійно розвивалися, були спортивними і здоровими. Цей стадіон не тільки для школярів, але й жителів Жихора. Займатися спортом тут зможуть усі!» - звернувся до присутніх Ігор Терехов.

Також секретар міськради вручив Подяки міського голови тренеру-викладачу відділення футболу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №9 Володимирові Кузьменку, учасникам та ініціаторам недавнього велопробігу в селищі Жихор. Цінний подарунок отримав Ілля Костюк - наймолодший учасник велопробігу.

З нагоди відкриття на стадіоні пройшли показові виступи та майстер-класи зі стріт-воркауту, баскетболу та настільного тенісу. Також спортивну майстерність продемонстрували вихованці секцій ДЮСШ №9 з греко-римської боротьби, боксу, тхеквондо, черлідінгу, спортивної аеробіки, футболу, виступили учні ФК «Металіст» і шкіл району. На завершення свята відбувся товариський футбольний матч між командами «Жихор» і ДЮСШ №9.

Нагадаємо, що загалом цього року в місті відкриють після реконструкції 13 шкільних стадіонів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини