У зоопарку відзначать День захисту тварин
30 вересня 2015 09:49 Екологія
У зоопарку відзначать День захисту тварин Міжнародний день захисту тварин відзначать у суботу, 3 жовтня, в Харківському зоопарку.

У цей день відвідувачам запропонують взяти участь у тематичному квесті. Його учасникам потрібно буде пройти маршрут, зібрати пазл і виграти призи. Умови квесту наступні: гравці повинні будуть дізнатися тварин по голосу, пізнати різні предмети з Будинку юннатів, визначити місце проживання окремих тварин, зробити тварину з паперу, вибрати їжу для мешканців зоопарку.

Збір та реєстрація учасників квесту - о 10:45 біля будівлі адміністрації. Участь у квесті безкоштовна, бажаючі мають тільки сплатити вартість входу до зоопарку.

З більш детальною інформацією про квест і майбутнє свято можна буде незабаром побачити на сайті зоопарку.

Довідка. Всесвітній день захисту тварин, або просто День тварин, - це день, покликаний звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети Земля. Відзначати цей день було вирішено у Флоренції (Італія) в 1931 році, на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, який там проходив. Дата проведення Всесвітнього дня захисту тварин була обрана невипадково. 4 жовтня - день пам'яті про Франциска Ассизького (помер 4 жовтня 1226 року), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих, покровителя тварин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини