Учасники проекту «Я зможу!» стрибнули з парашутом
09 серпня 2014 20:38
Учасники проекту «Я зможу!» стрибнули з парашутом 25 учасників проекту «Я зможу!» сьогодні, 9 серпня, здійснили стрибки з парашутом на харківському летовищі «Коротич». Стрибали учасники, 90% з яких дівчата, з десантним парашутом з висоти 820 м. До випробувань хлопців та та дівчат готували з 7 ранку: весь день вони проходили навчання з інструкторами. 

Як повідомив командир ланки парашутної підготовки Олексій Коновалов, за цей час парашутисти-дебютанти встигли ознайомитися з облаштуванням літака, з якого зробили стрибок, самим парашутом, а також пройшли практичну підготовку за трьома напрямками: дії при стрибку, в повітрі і при приземленні.

Як зазначив начальник управління з питань фізкультури і спорту Костянтин Курашов, у  цьому етапі проекту «Я зможу!» немає кращих чи гірших, перемогли в ньому ті, хто поставив перед собою мету, подолав свій страх і зумів грамотно приземлитися, слідуючи вказівкам своїх вчителів.

Нагадаємо, проект «Я зможу!» стартував 8 липня. Суть конкурсу полягає в тому, що людина повинна виконати поставлену їм мету. Наприклад, сісти на шпагат, пробігти марафон, схуднути на 10 кг, підтягнутися 30 разів, стрибнути з парашутом і т.д. Переможці отримають грошову винагороду, а багато учасників - абонементи на відвідування фітнес-клубів, стадіону «Металіст», спортивних секцій. Учасникам конкурсу допомагають досвідчені спортсмени. Нагородження переможців конкурсу «Я зможу!» відбудеться 13 вересня на пл. Свободи під час Ярмарку спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини