Університет міського господарства провів перший IT-форум
24 жовтня 2019 14:43 Освіта
Університет міського господарства провів перший IT-форум Круглий стіл на тему «Виклики та перспективи IT-освіти в Україні» в рамках IT-форуму відбувся 24 жовтня у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова.

У заході взяли участь ректор та студенти вишу, представники IT-компаній і Харківського IT-кластеру, а також директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

Як зазначив ректор університету Володимир Бабаєв, такий форум вперше проходить в стінах вишу за його майже 100-річну історію.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко підкреслила, що Харків є студентською столицею України, де в більш ніж 30 вищих навчальних закладах IV рівня акредитації навчаються понад 250 тис. студентів.

«Університет міського господарства - один з найкращих вишів України. Він найнадійніший партнер середньої освіти Харкова. Сьогоднішній форум дуже необхідний для нинішніх і майбутніх студентів», - підкреслила директор департаменту.

Сьогодні ректор ХНУГХ ім. Бекетова Володимир Бабаєв підписав договори про співпрацю з IT-компаніями «Soft Serve» і «Sigma Software».

У ході форуму також відбулися ярмарки студентських можливостей для студентів і школярів, в рамках яких свою роботу презентували кращі IT-школи Харкова.

Як повідомила виконавчий директор Харківського IT-кластеру Ольга Шаповал, з 2015 року кластер об'єднує IT-компанії, навчальні заклади, владу та місцевий бізнес з метою розвитку екосистеми Харківського регіону для технологічної індустрії та IT-community. За її словами, в IT-індустрії міста створено понад 100 тис. робочих місць. Кластер об'єднує понад 100 учасників і партнерів, просуває Харків в Україні та світі, є учасником проекту «Smart City» і за чотири роки реалізував понад 50 проєктів, спрямованих на розвиток освіти. У 2019 році проєкти кластера охопили понад 5 тис. школярів.

«Ми допомагаємо не тільки студентам, а й викладачам - актуалізувати їх знання. Ми переглянули понад 100 освітніх програм у Харкові і тепер будемо брати участь в їх реалізації», - зазначила Ольга Шаповал.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини