В Індустріальному районі вручили грамоти учасникам чорнобильського руху
14 грудня 2020 16:22 Суспільство
В Індустріальному районі вручили грамоти учасникам чорнобильського руху Урочистий прийом з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пройшов сьогодні, 14 грудня, в Адміністрації Індустріального району.

Голова райадміністрації Ольга Вельможна вручила активістам чорнобильського руху почесні грамоти, подяки та подарунки.

«Наслідки техногенної аварії були б ще гіршими, якби не мужність багатьох людей, які вже в перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС. Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Нехай завжди поруч з вами буде людська вдячність за ваші добрі справи!» - сказала Ольга Вельможна.

Вона побажала учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС міцного здоров'я, сімейного затишку, щастя, миру, добра і благополуччя.

Після церемонії нагородження жителі району поклали квіти до пам'ятного знаку постраждалим від чорнобильської катастрофи.

Довідка. Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. 10 листопада 2006 року Указом Президента України був встановлений День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини