В Індустріальному районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
13 грудня 2019 14:19 Суспільство
В Індустріальному районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС Заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пройшли 12 грудня в Індустріальному районі.

У Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся концерт. Заступник голови райадміністрації Олена Великанова від імені голови району подякувала ліквідаторам за їхній подвиг і побажала міцного здоров'я і бадьорості духу.

«Чорнобильська катастрофа призвела до значних людських жертв. Проте масштаби аварії могли бути значно більші, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч ліквідаторів. Ризикуючи власним здоров'ям, а іноді й життям, вони виконували свій обов'язок і захищали людство від поширення радіації. Низький вам за це уклін», - сказала Олена Великанова.

Вона вручила активістам-чорнобильцям грамоти голови Адміністрації Індустріального району та подарунки.

Крім того, для дітей чорнобильців виступили вихованці БДЮТ «Істок», діти переглянули виставу театру-студії «Дитячий квартал» і отримали солодкі подарунки.

Після церемонії нагородження та концерту учасники заходу поклали квіти до пам'ятного знаку «Постраждалим від Чорнобильської трагедії». Також для чорнобильців був організований поминальний обід.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини